Lékárna Akát  |   Lékárna Atlas  

Úvodní stránka   |   O lékárně   |   Novinky a zajímavé přípravky   |   Vaše připomínky   |   Klientské karty   |   Rezervace léčiv

Informace o lékárně

    Lékárnu ADONIS jsme otevřeli v září roku 1996, jako veřejnou lékárnu základního typu, t.j. s cílem realizovat především požadavky ambulantní sféry zdravotnictví. Nachází se v Brně v centru městské části Královo Pole, přímo ve křižovatce ulic Palackého a Husitské (viz.plánek). Její název je odvozen od obecně známé a užitečné léčivé rostliny ADONIS VERNALIS (hlaváček jarní). V čem se lišíme od ostatních lékáren? Byli bychom rádi, kdyby to nebylo pouze šíří sortimentu. Klademe proto velký důraz na to, aby naše lékárna na Vás působila opravdu jako zdravotnické zařízení, ať už ve smyslu toho, co si od nás můžete koupit, ale především ve způsobu komunikace. Tím myslíme zejména míru informovanosti o požadovaném přípravku či přípravcích, které si od nás hodláte odnést. Ochota a snaha Vám tyto informace předat by pro nás měla být samozřejmostí a pokud by se Vám zdálo, že tomu tak není, můžete jakékoliv příspěvky k naší činnosti, popř.jakýkoliv dotaz z oblasti farmacie, sdělit v rubrice připomínky. Věřte, že je pečlivě prostudujeme a odpovíme Vám.


Mapa, kde nás najdete

Na Vaši návštěvu se těší:

 ved.lékárník: PharmDr. Roman Smečka
 lékárnice: Mgr. Petra Huserová

 laborantky: Jarmila Smečková

Jana Rinagelová

  Partnerská lékárna


Chcete vědět kolik přesně měříte, vážíte, jaký máte tělesný tuk a jestli máte správný krevní tlak?
Přijďte si to k nám zjistit
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

2001-2003 -jz- webdesign